Acorn lääketieteellisen laitteen Bison Bede Bison 50 Stairlif yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
Acorn lääketieteellisen laitteen Bison Bede Bison 50 Stairlif yhteensopiva akku 6000mAh
In stock
- SKU
- CS-ACB500MD
152,95 €
Acorn lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Bison Bede Bison 50 Stairlif
Korvattavat Acorn lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
GP200SCK10XMXZ
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Acorn lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-ACB500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 24 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202776 |
| Korvaa | GP200SCK10XMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 144Wh |
| Mitat | 172.50 x 91.30 x 68.00mm |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |