Abbott MCP9819-065, MJ09, MJ09.01 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Abbott:
MCP9819-065MJ09
MJ09.01
MOM11464
I-Stat:
MCP9819-065)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Abbott:
B11464IMC819MD
MB939D
I-Stat:
MJ09)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-IMC819MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076681 |
| Korvaa | B11464 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 99.80 x 29.10 x 15.14mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |