AARONIA AG Spectran HF-6060 V1 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AARONIA AG lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Spectran HF-6060 V1
Spectran HF-6060 V4
Spectran HF-6060 V4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AARONIA AG lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
E-0205
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ARH606MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145127 |
| Korvaa | E-0205 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 102.26 x 43.85 x 15.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |