3M tulostimen PL300 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
3M tulostimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PL300
Korvattavat 3M tulostimen alkuperäisakut
PL-300-BAT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu 3M tulostimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-DML600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186809 |
| Korvaa | PL-300-BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 80.00 x 50.00 x 27.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |