3M tulostimen PL200 yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
3M tulostimen PL200 yhteensopiva akku 650mAh
In stock
- SKU
- CS-DML260SL
25,95 €
23,95 €
3M tulostimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PL200
Korvattavat 3M tulostimen alkuperäisakut
14430
W003688
S0895880
W003688
S0895880
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu 3M tulostimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-DML260SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125341 |
| Korvaa | 14430 / W003688 / S0895880 / S0915380 / 1758458 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 57.80 x 32.20 x 21.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |