MSI kannettavan tietokoneen 0017F1-002 / GF63 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen 0017F1-002 / GF63 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-MSF630NB
58,95 €
48,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
0017F1-002
GF63
GF63 8RC
GF63 8RC-004CN
GF63 8RC-005CN
GF63 8RC-022TH
GF63 8RC-034CZ
GF63 8RC-035MY
GF63 8RC-040XPL
GF63 8RC-052NL
GF63 8RC-053BE
GF63 8RC-057NL
GF63 8RC-074AU
GF63 8RC-075AU
GF63 8RC-209TR
GF63 8RC-230
GF63 8RC-431KH
GF63 8RC-465KH
GF63 8RD
GF63 8RD-001CN
GF63 8RD-006CN
GF63 8RD-010ES
GF63 8RD-010XES
GF63 8RD-031TH
GF63 8RD-050NL
GF63 8RD-066xx
GF63 8RD-078IN
GF63 8RD-095XPL
GF63 8RD-251
GF63 8RD-291XES
GF63 9SC
GF63 9SC-088CN
GF63 9SC-089CN
GF63 Thin 9SC
GF63 Thin 9SC-088CN
GF63 Thin 9SC-089CN
GF75
GF75 8RC-039XTR
GF75 8RC-064NL
GF75 8RC-077IN
GF75 8RC-206RU Thin
GF75 8RD
GF75 8RD-001
GF75 8RD-002
GF75 8RD-009AU
GF75 8RD-016TW
GF75 8RD-018CZ
GF75 8RD-042RU
GF75 8RD-043XRU
GF75 8RD-076IN
GF75 8SC
GF75 9SC-069CN
GF75 9SC-070CN
GF75 Thin 3RD
GF75 Thin 8RC
GF75 Thin 8RC-055XPL
GF75 Thin 8RD
GF75 Thin 8RD-014CN
GF75 Thin 8RD-017CN
GF75 Thin 8RD-019CN
GF75 Thin 8RD-050XFR
GF75 Thin 8RD-059PL
GF75 Thin 8RD-070ZA
GF75 Thin 8RD-074FR
GF75 Thin 8RD-076IN
GF75 THIN 8RD-204TR
GF75 Thin 9S7-17F112-007
GF75 THIN 9SC
GF75 Thin 9SC-027
GF75 Thin 9SC-061XES
GF75 Thin 9SC-069CN
GF75 Thin 9SC-070CN
GF75 THIN-8RX
GF75-THIN-8RD-201NZ
GS63VR 7RG
GS63VR 7RG Stealth Pro
GS63VR 7RG-005
GS73VR 7RG
MS-17F1
GF63
GF63 8RC
GF63 8RC-004CN
GF63 8RC-005CN
GF63 8RC-022TH
GF63 8RC-034CZ
GF63 8RC-035MY
GF63 8RC-040XPL
GF63 8RC-052NL
GF63 8RC-053BE
GF63 8RC-057NL
GF63 8RC-074AU
GF63 8RC-075AU
GF63 8RC-209TR
GF63 8RC-230
GF63 8RC-431KH
GF63 8RC-465KH
GF63 8RD
GF63 8RD-001CN
GF63 8RD-006CN
GF63 8RD-010ES
GF63 8RD-010XES
GF63 8RD-031TH
GF63 8RD-050NL
GF63 8RD-066xx
GF63 8RD-078IN
GF63 8RD-095XPL
GF63 8RD-251
GF63 8RD-291XES
GF63 9SC
GF63 9SC-088CN
GF63 9SC-089CN
GF63 Thin 9SC
GF63 Thin 9SC-088CN
GF63 Thin 9SC-089CN
GF75
GF75 8RC-039XTR
GF75 8RC-064NL
GF75 8RC-077IN
GF75 8RC-206RU Thin
GF75 8RD
GF75 8RD-001
GF75 8RD-002
GF75 8RD-009AU
GF75 8RD-016TW
GF75 8RD-018CZ
GF75 8RD-042RU
GF75 8RD-043XRU
GF75 8RD-076IN
GF75 8SC
GF75 9SC-069CN
GF75 9SC-070CN
GF75 Thin 3RD
GF75 Thin 8RC
GF75 Thin 8RC-055XPL
GF75 Thin 8RD
GF75 Thin 8RD-014CN
GF75 Thin 8RD-017CN
GF75 Thin 8RD-019CN
GF75 Thin 8RD-050XFR
GF75 Thin 8RD-059PL
GF75 Thin 8RD-070ZA
GF75 Thin 8RD-074FR
GF75 Thin 8RD-076IN
GF75 THIN 8RD-204TR
GF75 Thin 9S7-17F112-007
GF75 THIN 9SC
GF75 Thin 9SC-027
GF75 Thin 9SC-061XES
GF75 Thin 9SC-069CN
GF75 Thin 9SC-070CN
GF75 THIN-8RX
GF75-THIN-8RD-201NZ
GS63VR 7RG
GS63VR 7RG Stealth Pro
GS63VR 7RG-005
GS73VR 7RG
MS-17F1
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BTY-M6K
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSF630NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155539 |
| Korvaa | BTY-M6K |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 51.3Wh |
| Mitat | 216.20 x 91.15 x 5.40mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |