MRL Jumpstart AED akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
MRL:
Jumpstart AEDSchiller:
America AED 10 Jump StartWelch-Allyn:
AED 10AED 10 Defibrillator
AED 10 Jump Start
Defibrillateur AED10
Grason Stadler AED 10 Jump Sta
Lifequest
Powerstick 2)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
MRL:
Schiller:
Welch-Allyn:
00185200185-2
4032-001
8000-0807-01
B11387
BAMED002)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-WB113MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112068 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 138.25 x 33.90 x 16.80mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |