Motorola walkie talkien R5 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Motorola walkie talkien R5 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-MTR500TX
41,95 €
Motorola walkie talkien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
R5
Korvattavat Motorola walkie talkien alkuperäisakut
PMNN4888A
PMNN4889A
PMNN4890A
PMNN4889A
PMNN4890A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola walkie talkien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTR500TX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220206 |
| Korvaa | PMNN4888A / PMNN4889A / PMNN4890A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 119.50 x 55.00 x 34.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |