Motorola Visar akku 2100mAh / 15.12Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
Visar
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NTN7394
NTN7394A
NTN7394AR
NTN7394AS
NTN7394B
NTN7394BR
NTN7394C
NTN7394CR
NTN7395
NTN7395A
NTN7395AR
NTN7395B
NTN7395BR
NTN7395Li
NTN7396A
NTN7396BR
NTN7397BR
NTN7397CR
NTN7394A
NTN7394AR
NTN7394AS
NTN7394B
NTN7394BR
NTN7394C
NTN7394CR
NTN7395
NTN7395A
NTN7395AR
NTN7395B
NTN7395BR
NTN7395Li
NTN7396A
NTN7396BR
NTN7397BR
NTN7397CR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MKT394TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074939 |
| Korvaa | NTN7394 / NTN7394A / NTN7394AR / NTN7394AS / NTN7394B / NTN7394BR / NTN7394C / NTN7394CR / NTN7395 / NTN7395A / NTN7395AR / NTN7395B / NTN7395BR / NTN7396A / NTN7396BR / NTN7397BR / NTN7397CR / NTN7395Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.12Wh |
| Mitat | 103.00 x 58.00 x 26.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |