Motorola viivakoodinlukijan MC40 / MC40C yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Motorola viivakoodinlukijan MC40 / MC40C yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SMC400BX
40,95 €
Motorola viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MC40
MC40C
MC40N0
MC40N0-SCG3R00
MC40N0-SCJ3RM0
MC40N0-SLK3R01
MC40N0-SLK3R0112
MC40C
MC40N0
MC40N0-SCG3R00
MC40N0-SCJ3RM0
MC40N0-SLK3R01
MC40N0-SLK3R0112
Korvattavat Motorola viivakoodinlukijan alkuperäisakut
82-160955-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-SMC400BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164906 |
| Korvaa | 82-160955-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 90.74 x 60.58 x 11.42mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |