Motorola viivakoodinlukijan MC17 / MC17A yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Motorola viivakoodinlukijan MC17 / MC17A yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-MC171BL
22,95 €
Motorola viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MC17
MC17A
MC17T
MC17A
MC17T
Korvattavat Motorola viivakoodinlukijan alkuperäisakut
82-97131-01 Rev B
82-97131-03 Rev B
BTRY-MC17RAB0E Rev B
BTRY-MC17RAB0E-50 Rev B
82-97131-03 Rev B
BTRY-MC17RAB0E Rev B
BTRY-MC17RAB0E-50 Rev B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MC171BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159537 |
| Korvaa | 82-97131-01 Rev B / 82-97131-03 Rev B / BTRY-MC17RAB0E Rev B / BTRY-MC17RAB0E-50 Rev B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 70.50 x 21.50 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |