Motorola viivakoodinlukijan ES85 / ES85XX yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Motorola viivakoodinlukijan ES85 / ES85XX yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-MOT550BX
58,95 €
Motorola viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ES85
ES85XX
MC36
TC55
TC55AH-JC11ES
ES85XX
MC36
TC55
TC55AH-JC11ES
Korvattavat Motorola viivakoodinlukijan alkuperäisakut
82-164801-02
82-164807-01
82-172087-01
82-172087-02
BTRY-TC55-44MA1-01
KT-TC55-29BTYD1-01
82-164807-01
82-172087-01
82-172087-02
BTRY-TC55-44MA1-01
KT-TC55-29BTYD1-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MOT550BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164722 |
| Korvaa | BTRY-RF85-44MA1-01 / BTRY-TC55-29MA1-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 94.00 x 55.74 x 11.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |