Motorola viivakoodinlukijan CS4070 / CS4070-SR yhteensopiva akku 950mAh
calcActive())">
Motorola viivakoodinlukijan CS4070 / CS4070-SR yhteensopiva akku 950mAh
In stock
- SKU
- CS-MC408BL
30,95 €
Motorola viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CS4070
CS4070-SR
CS4070-SR
Korvattavat Motorola viivakoodinlukijan alkuperäisakut
82-97300-02
BTRY-CS40EAB00-04
BTRY-CS40EAB00-04
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MC408BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139386 |
| Korvaa | BTRY-CS40EAB00-04 / 82-97300-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 56.54 x 42.00 x 10.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |