Motorola vartalokameran VB400 / VB400 body camera yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Motorola vartalokameran VB400 / VB400 body camera yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-MTB330MC
19,95 €
Motorola vartalokameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VB400
VB400 body camera
VB400 body camera
Korvattavat Motorola vartalokameran alkuperäisakut
VB3300
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola vartalokameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTB330MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199564 |
| Korvaa | VB3300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 61.60 x 44.80 x 10.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |