Motorola TC70 akku 4550mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola viivakoodinlukijoiden kanssa:
TC70
TC75
TC75
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
82-171249-01
82-171249-02
BT-000318
BTRY-TC70X-46MA1-01
BTRY-TC7X-46MA2
82-171249-02
BT-000318
BTRY-TC70X-46MA1-01
BTRY-TC7X-46MA2
Kuvaus / Motorola TC70 akku 4550mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-MOT700BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143888 |
| Korvaa | 82-171249-01 / 82-171249-02 / BTRY-TC70X-46MA1-01 / BTRY-TC7X-46MA2 / BT-000318 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 16.84Wh |
| Mitat | 95.70 x 72.65 x 14.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review