Motorola Talkabout T6000, Talkabout T6200, Talkabout T6210 akku 700mAh
calcActive())">
Motorola Talkabout T6000, Talkabout T6200, Talkabout T6210 akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-MTV600TW
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
Talkabout T6000
Talkabout T6200
Talkabout T6210
Talkabout T6220
Talkabout T6250
Talkabout T6400
TalkAbout T6500
TalkAbout T6500R
Talkabout T6200
Talkabout T6210
Talkabout T6220
Talkabout T6250
Talkabout T6400
TalkAbout T6500
TalkAbout T6500R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
56318
NTN9395A
NTN9395A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTV600TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064602 |
| Korvaa | 56318 / NTN9395A |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 48.50 x 43.10 x 13.40mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |