Motorola tablettien ET1 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Motorola tablettien ET1 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-MET100SL
33,95 €
Motorola tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ET1
Korvattavat Motorola tablettien alkuperäisakut
82-149690-01
BTRY-ET01EAB0E
BTRY-ET01EAB0E
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MET100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162469 |
| Korvaa | 82-149690-01 / BTRY-ET01EAB0E |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 16.65Wh |
| Mitat | 163.50 x 75.40 x 11.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |