Motorola SMP-418, SMP-458, SMP-468 akku 1200mAh / 8.88Wh
calcActive())">
Motorola SMP-418, SMP-458, SMP-468 akku 1200mAh / 8.88Wh
In stock
- SKU
- CS-MTP418TW
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
SMP-418
SMP-458
SMP-468
SMP-458
SMP-468
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
60Q135901-C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTP418TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127505 |
| Korvaa | 60Q135901-C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 86.10 x 52.30 x 16.46mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |