Motorola SBV5220, SBV5221, SBV5222 akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola kaapelimodeemien kanssa:
SBV5220
SBV5221
SBV5222
Surfboard Digital Voice Modem
SURFboard SBV5222
SBV5221
SBV5222
Surfboard Digital Voice Modem
SURFboard SBV5222
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola kaapelimodeemien alkuperäisakut:
515757-001
535625-001-00
535625-001-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaapelimodeemien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisu…
| SKU | CS-MBV522RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135777 |
| Korvaa | 515757-001 / 535625-001-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 36.72Wh |
| Mitat | 83.60 x 61.30 x 21.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |