Motorola RMM2050, RMU2040, RMU2080 akku 2200mAh / 8.14Wh
calcActive())">
Motorola RMM2050, RMU2040, RMU2080 akku 2200mAh / 8.14Wh
In stock
- SKU
- CS-MTX240TW
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
RMM2050
RMU2040
RMU2080
RMU2080d
RMV2080
XT220
XT420
RMU2040
RMU2080
RMU2080d
RMV2080
XT220
XT420
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN4434
PMNN4434A
PMNN4434A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTX240TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131571 |
| Korvaa | PMNN4434 / PMNN4434A / PMNN4434AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 111.00 x 52.60 x 22.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |