Motorola Radius P110 akku 1800mAh/13.5Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
Radius P110
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
HNN8148
HNN8148A
HNN8148B
HNN8148A
HNN8148B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTP110TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076407 |
| Korvaa | HNN8148 / HNN8148A / HNN8148B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.5Wh |
| Mitat | 152.00 x 56.00 x 19.00mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |