Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-MTR457TW
62,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
PMNN4577A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTR457TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201892 |
| Korvaa | PMNN4577A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.4Wh |
| Mitat | 51.00 x 37.00 x 17.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |