Motorola radiopuhelimen XPR7350 / XPR3000 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen XPR7350 / XPR3000 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-MPR758TC
43,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XPR7350
XPR3000
XPR3500
XPR3300
DP4000
DP4400
DP4401
DP4600
DP4601
DP4800
DP4801
P8608
P8660
GP328D
XPR7500
XPR7550
XPR7580
XPR7380
XPR7550e
XPR7350e
XPR7580e
XPR7380e
XPR3300e
XPR3500e
P8668i
DP2600E
APX3000
APX2000
DP2400
DP2600
DP2400E
DP4400E
DP4401E
DP4600E
DP4601E
DP4800E
DP4801E
XPR 7350
XPR 7380
XPR 7550
DGP5050
CP7668
XPR 7580
DGP8050
XPR3000
XPR3500
XPR3300
DP4000
DP4400
DP4401
DP4600
DP4601
DP4800
DP4801
P8608
P8660
GP328D
XPR7500
XPR7550
XPR7580
XPR7380
XPR7550e
XPR7350e
XPR7580e
XPR7380e
XPR3300e
XPR3500e
P8668i
DP2600E
APX3000
APX2000
DP2400
DP2600
DP2400E
DP4400E
DP4401E
DP4600E
DP4601E
DP4800E
DP4801E
XPR 7350
XPR 7380
XPR 7550
DGP5050
CP7668
XPR 7580
DGP8050
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
PMNN4409
PMNN4409AR
PMNN4412
PMNN4448
PMNN4406
PMNN4406BR
PMNN4489A
PMNN4491
PMNN4544
PMNN4544A
PMNN4493
PMNN4409BR
PMNN4490
PMNN4490A
PMNN4490B
PMNN4543
PMNN4543A
PMNN4491B
PMNN4412AR
PMNN4409AR
PMNN4412
PMNN4448
PMNN4406
PMNN4406BR
PMNN4489A
PMNN4491
PMNN4544
PMNN4544A
PMNN4493
PMNN4409BR
PMNN4490
PMNN4490A
PMNN4490B
PMNN4543
PMNN4543A
PMNN4491B
PMNN4412AR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MPR758TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202073 |
| Korvaa | PMNN4409 / PMNN4409AR / PMNN4412 / PMNN4448 / PMNN4406 / PMNN4406BR / PMNN4489A / PMNN4491 / PMNN4544 / PMNN4544A / PMNN4493 / PMNN4409BR / PMNN4490 / PMNN4490A / PMNN4490B / PMNN4543 / PMNN4543A / PMNN4491B / PMNN4412AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37Wh |
| Mitat | 119.20 x 54.90 x 43.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |