Motorola radiopuhelimen XPR3300 / XPR3300e yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen XPR3300 / XPR3300e yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-MPR492TW
88,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XPR3300
XPR3300e
XPR3550
XPR3550e
XiR P6600i
XiR P6620i
DEP550e
DEP570
DP2400
DP2600
XPR3300e
XPR3550
XPR3550e
XiR P6600i
XiR P6620i
DEP550e
DEP570
DP2400
DP2600
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
PMNN4490
PMNN4490A
PMNN4490B
PMNN4490C
PMNN4418
PMNN4418BR
PMNN4418AR
PMNN4490A
PMNN4490B
PMNN4490C
PMNN4418
PMNN4418BR
PMNN4418AR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MPR492TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200642 |
| Korvaa | PMNN4490 / PMNN4490A / PMNN4490B / PMNN4490C / PMNN4418 / PMNN4418BR / PMNN4418AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 119.10 x 55.10 x 41.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |