Motorola radiopuhelimen XiR E8600 / XiR E8608 yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen XiR E8600 / XiR E8608 yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-MTE866TW
55,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XiR E8600
XiR E8608
XiR E8668
DP3441
DP3441e
DP3661E
XiR E8608i
XiR E8628i
XiR P8600
DP3000e
DP3661
XiR E8608
XiR E8668
DP3441
DP3441e
DP3661E
XiR E8608i
XiR E8628i
XiR P8600
DP3000e
DP3661
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
PMNN4440
PMNN4440AR
PMNN4511A
PMNN4502A
PMNN4440AR
PMNN4511A
PMNN4502A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTE866TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180821 |
| Korvaa | PMNN4440 / PMNN4440AR / PMNN4511A / PMNN4502A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 107.00 x 60.70 x 38.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |