Motorola radiopuhelimen R2 yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen R2 yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-MTR210TW
37,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
R2
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
PMNN4598A
PMNN4600A
PMNN4598A
PMNN4600A
PMNN4600A
PMNN4598A
PMNN4600A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTR210TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217213 |
| Korvaa | PMNN4598A / PMNN4600A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 121.70 x 54.20 x 37.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |