Motorola radiopuhelimen NTN8293 / NTN8294 yhteensopiva akku 4300mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen NTN8293 / NTN8294 yhteensopiva akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-MTX352TW
59,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NTN8293
NTN8294
Tetra MTP200
Tetra MTP300
XTS3000
XTS3500
XTS4250
XTS5000
NTN8294
Tetra MTP200
Tetra MTP300
XTS3000
XTS3500
XTS4250
XTS5000
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
BP8299MHUC
NNTN4435B
NNTN7453A
NTN8293
NTN8293AR
NTN8294
NTN8294A
NTN8294AR
NTN8294B
NTN8294BR
NTN8297
NTN8297A
NTN8297AR
NTN8297B
NTN8923
NTN8923AR
RNN4007AR
NNTN4435B
NNTN7453A
NTN8293
NTN8293AR
NTN8294
NTN8294A
NTN8294AR
NTN8294B
NTN8294BR
NTN8297
NTN8297A
NTN8297AR
NTN8297B
NTN8923
NTN8923AR
RNN4007AR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTX352TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153030 |
| Korvaa | RNN4007AR / NTN8923 / NTN8923AR / NTN8294 / NTN8294A / NTN8294AR / NTN8294B / NTN8294BR / NTN8293 / NTN8293AR / BP8299MHUC / NNTN7453A / NNTN4435B / NTN8297 / NTN8297AR / NTN8297A / NTN8297B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 31.82Wh |
| Mitat | 155.30 x 58.60 x 33.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |