Motorola radiopuhelimen MagOne V418D / MagOne V468 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen MagOne V418D / MagOne V468 yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-MTZ418TW
35,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MagOne V418D
MagOne V468
MagOne Z148
SMP418
MagOne V468
MagOne Z148
SMP418
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
FNB-Z162
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTZ418TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164074 |
| Korvaa | FNB-Z162 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 85.24 x 52.30 x 17.26mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |