Motorola radiopuhelimen GP378 / GP3286 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen GP378 / GP3286 yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-TMR446TW
13,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GP378
GP3286
GP987
GP518
GP9800
SL5K
C1
MT99
GO3988
GP3286
GP987
GP518
GP9800
SL5K
C1
MT99
GO3988
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-TMR446TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176800 |
| Korvaa | DT22 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |