Motorola radiopuhelimen GP328 Plus / GP329 Plus yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen GP328 Plus / GP329 Plus yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MTX510TW
32,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GP328 Plus
GP329 Plus
GP338 Plus
GP344
GP388
GP628 Plus
GP638 Plus
GP644
GP688
EX500
EX560
EX600
PRO5150 Elite
GP329
Pro7150 Elite
EX600XLS
EX560XLS
GL2000
PTX700 Plus
PTX760 Plus
Pro 5150 Elite
EX560 XLS
EX600 XLS
PTX760
GP329 Plus
GP338 Plus
GP344
GP388
GP628 Plus
GP638 Plus
GP644
GP688
EX500
EX560
EX600
PRO5150 Elite
GP329
Pro7150 Elite
EX600XLS
EX560XLS
GL2000
PTX700 Plus
PTX760 Plus
Pro 5150 Elite
EX560 XLS
EX600 XLS
PTX760
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
JMNN4023
JMNN4023BR
JMNN4024
JMNN4024AR
JMNN4024CR
PMNN4023
PMNN4201Li
PMNN4022
PMNN4022AR
PMNN4070
JMNN4023BR
JMNN4024
JMNN4024AR
JMNN4024CR
PMNN4023
PMNN4201Li
PMNN4022
PMNN4022AR
PMNN4070
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTX510TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187622 |
| Korvaa | JMNN4023 / JMNN4023BR / JMNN4024 / JMNN4024AR / JMNN4024CR / PMNN4023 / PMNN4201Li / PMNN4022 / PMNN4022AR / PMNN4070 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 99.60 x 60.30 x 38.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |