Motorola radiopuhelimen CP150 / CP200 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Motorola radiopuhelimen CP150 / CP200 yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-MKT498TC
34,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CP150
CP200
CP250
PR400
CP040
CP140
CP160
CP170
CP180
CP340
CP360
CP380
EP450
GP3188
GP3688
PM400
CP200XLS
CP200D
DP1400
MTX1000
MTX888
CP100
CP100D
CP200
CP250
PR400
CP040
CP140
CP160
CP170
CP180
CP340
CP360
CP380
EP450
GP3188
GP3688
PM400
CP200XLS
CP200D
DP1400
MTX1000
MTX888
CP100
CP100D
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
NNTN4496
NNTN4496AR
NTN4497
NTN4497AR
NNTN4497
NNTN4497A
NNTN4497AR
NNTN4851
NNTN4851A
NNTN4851AR
NNTN4851R
NNTN4970
NNTN4970A
NNTN4970AR
NTN4496
NTN4970
NNTN4851AC
PMNN4251
PMNN4253AR
MNN4254AR
PMNN4254
PMNN4252AR
PMNN4258A
MNN4254AR
NNTN4496
NNTN4496AR
NNTN4497
NNTN4497A
NNTN4497AR
NNTN4851
NNTN4851A
NNTN4851AC
NNTN4851AR
NNTN4851R
NNTN4970
NNTN4970A
NNTN4970AR
NTN4496
NTN4497
NTN4497AR
NTN4970
PMNN4251
PMNN4252AR
PMNN4253AR
PMNN4254
PMNN4258A
NNTN4496AR
NTN4497
NTN4497AR
NNTN4497
NNTN4497A
NNTN4497AR
NNTN4851
NNTN4851A
NNTN4851AR
NNTN4851R
NNTN4970
NNTN4970A
NNTN4970AR
NTN4496
NTN4970
NNTN4851AC
PMNN4251
PMNN4253AR
MNN4254AR
PMNN4254
PMNN4252AR
PMNN4258A
MNN4254AR
NNTN4496
NNTN4496AR
NNTN4497
NNTN4497A
NNTN4497AR
NNTN4851
NNTN4851A
NNTN4851AC
NNTN4851AR
NNTN4851R
NNTN4970
NNTN4970A
NNTN4970AR
NTN4496
NTN4497
NTN4497AR
NTN4970
PMNN4251
PMNN4252AR
PMNN4253AR
PMNN4254
PMNN4258A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MKT498TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202158 |
| Korvaa | NNTN4496 / NNTN4496AR / NTN4497 / NTN4497AR / NNTN4497 / NNTN4497A / NNTN4497AR / NNTN4851 / NNTN4851A / NNTN4851AR / NNTN4851R / NNTN4970 / NNTN4970A / NNTN4970AR / NTN4496 / NTN4970 / NNTN4851AC / PMNN4251 / PMNN4253AR / MNN4254AR / PMNN4254 / PMNN4252A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 120.80 x 59.70 x 37.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |