Motorola puhelimen XT2343 / Moto G54 yhteensopiva akku 5100mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen XT2343 / Moto G54 yhteensopiva akku 5100mAh
In stock
- SKU
- CS-MXG540SL
20,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XT2343
Moto G54
Moto G54
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
PC60
SB18D89641
SB18D89641
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXG540SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,91 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204473 |
| Korvaa | PC60 / SB18D89641 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.94Wh |
| Mitat | 87.20 x 63.90 x 4.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |