Motorola puhelimen XT2333 / XT2333-2 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen XT2333 / XT2333-2 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT233SL
25,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XT2333
XT2333-2
XT2333-3
XT2333-4
Moto G23
XT2333-5
XT2333-1
XT2333-2
XT2333-3
XT2333-4
Moto G23
XT2333-5
XT2333-1
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
PH50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXT233SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207504 |
| Korvaa | PH50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.77Wh |
| Mitat | 89.30 x 64.00 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |