Motorola puhelimen Moto G52 / Moto G82 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G52 / Moto G82 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXG620SL
23,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G52
Moto G82
Moto G82 5G
PAU70011IN
PAU70015IN
Moto G82
Moto G82 5G
PAU70011IN
PAU70015IN
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
NE50
SSB18D38323
SSB18D38323
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXG620SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179122 |
| Korvaa | NE50 / SSB18D38323 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 80.70 x 63.75 x 5.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |