Motorola puhelimen Moto G 5G 2025 / Moto G15 NFC 2025 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G 5G 2025 / Moto G15 NFC 2025 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MTX252SL
24,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G 5G 2025
Moto G15 NFC 2025
XT2521-1
XT2521-2
XT2521-3
Moto G15 NFC 2025
XT2521-1
XT2521-2
XT2521-3
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
RA50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MTX252SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.91V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128224075 |
| Korvaa | RA50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 19.16Wh |
| Mitat | 92.00 x 67.20 x 4.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |