Motorola puhelimen EDGE 40 NEO / XT2307-1 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen EDGE 40 NEO / XT2307-1 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT237SL
25,95 €
23,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EDGE 40 NEO
XT2307-1
XT2307-2
XT2307-3
XT2307-1
XT2307-2
XT2307-3
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
SB18D87942
QM50
QM50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXT237SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,91 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208624 |
| Korvaa | SB18D87942 / QM50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 86.70 x 63.30 x 5.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |