Motorola MZ604, Xoom, XOOM MZ500 akku 3250mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola tablettien kanssa:
MZ604
Xoom
XOOM MZ500
XOOM MZ600
XOOM MZ601
XOOM MZ602
XOOM MZ603
XOOM MZ604
Xoom
XOOM MZ500
XOOM MZ600
XOOM MZ601
XOOM MZ602
XOOM MZ603
XOOM MZ604
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola tablettien alkuperäisakut:
SNN5881A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MTB400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078111 |
| Korvaa | SNN5881A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 24.05Wh |
| Mitat | 142.90 x 108.40 x 5.80 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |