Motorola MTP3100, MTP3200, MTP3250 akku 2900mAh / 10.73Wh
calcActive())">
Motorola MTP3100, MTP3200, MTP3250 akku 2900mAh / 10.73Wh
In stock
- SKU
- CS-MTP320TW
44,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
MTP3100
MTP3200
MTP3250
MTP600
MTP6000
MTP6650
MTP3200
MTP3250
MTP600
MTP6000
MTP6650
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NNTN8020AC
NNTN8023
NNTN8023AC
NNTN8023BC
PMNN4522
PMNN4522A
NNTN8023
NNTN8023AC
NNTN8023BC
PMNN4522
PMNN4522A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTP320TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127581 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 10.73Wh |
| Mitat | 105.00 x 52.30 x 28.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |