Motorola MT2000, MT2070, MT2090 akku 2400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola viivakoodinlukijoiden kanssa:
MT2000
MT2070
MT2090
MT2070
MT2090
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
82-108066-01
82-108066-1
KT-BTYMT-01R
82-108066-1
KT-BTYMT-01R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-MT207BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138563 |
| Korvaa | 82-108066-1 / KT-BTYMT-01R / 82-108066-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 74.80 x 29.80 x 26.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |