Motorola Moto Z3, Moto Z3 Dual SIM, Moto Z3 Play akku 2800mAh
calcActive())">
Motorola Moto Z3, Moto Z3 Dual SIM, Moto Z3 Play akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT192SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto Z3
Moto Z3 Dual SIM
Moto Z3 Play
XT1929-1
XT1929-15
XT1929-17
XT1929-4
XT1929-5
XT1929-6
XT1929-8
Moto Z3 Dual SIM
Moto Z3 Play
XT1929-1
XT1929-15
XT1929-17
XT1929-4
XT1929-5
XT1929-6
XT1929-8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
JS40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT192SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137207 |
| Korvaa | JS40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 74.72 x 62.13 x 3.82mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |