Motorola Moto Z Force 2nd, Moto Z Force 2nd gen, Moto Z2 Force akku 2700mAh
calcActive())">
Motorola Moto Z Force 2nd, Moto Z Force 2nd gen, Moto Z2 Force akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT178SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto Z Force 2nd
Moto Z Force 2nd gen
Moto Z2 Force
Moto Z2 Force Edition LTE-A
XT1789-01
Moto Z Force 2nd gen
Moto Z2 Force
Moto Z2 Force Edition LTE-A
XT1789-01
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
HD40
SNN5987A
SNN5987A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT178SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130369 |
| Korvaa | HD40 / SNN5987A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 75.12 x 63.90 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |