Motorola Moto One Vision akku 3200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto One Vision
XT1970
XT1970
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
KR40
SB18C43602
SB18C43602
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT197SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147503 |
| Korvaa | SB18C43602 / KR40 / SB18C43601 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 71.65 x 61.00 x 4.56mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |