Motorola Moto G7, XT1962-1, XT1962-4 akku 2900mAh
calcActive())">
Motorola Moto G7, XT1962-1, XT1962-4 akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT962SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto G7
XT1962-1
XT1962-4
XT1962-5
XT1962-6
XT1962-1
XT1962-4
XT1962-5
XT1962-6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
JG30
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT962SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148463 |
| Korvaa | JG30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 96.48 x 46.20 x 3.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |