Motorola Moto G7 Optimo, Moto G7 Optimo TD-LTE, One akku 2900mAh
calcActive())">
Motorola Moto G7 Optimo, Moto G7 Optimo TD-LTE, One akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT196XL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto G7 Optimo
Moto G7 Optimo TD-LTE
One
P30 Pla
P30 Play Dual SIM
P30 Play Dual SIM TD-LTE
XT1941-2
XT1941-3
XT1941-5
XT1952-1
XT1952-2
XT1952-3
XT1952-4
XT1952DL
Moto G7 Optimo TD-LTE
One
P30 Pla
P30 Play Dual SIM
P30 Play Dual SIM TD-LTE
XT1941-2
XT1941-3
XT1941-5
XT1952-1
XT1952-2
XT1952-3
XT1952-4
XT1952DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
JE40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT196XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140979 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 73.25 x 61.64 x 3.76mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |