Motorola Moto G6 Plus, XT1926-1, XT1926-2 akku 3000mAh
calcActive())">
Motorola Moto G6 Plus, XT1926-1, XT1926-2 akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT610SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto G6 Plus
XT1926-1
XT1926-2
XT1926-3
XT1926-5
XT1926-6
XT1926-7
XT1926-8
XT1926-9
XT1926-1
XT1926-2
XT1926-3
XT1926-5
XT1926-6
XT1926-7
XT1926-8
XT1926-9
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
JT40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT610SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137931 |
| Korvaa | JT40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 99.95 x 42.56 x 3.86mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |