Motorola MC3200, MC32N0, MC32N0-S akku 6800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien viivakoodinlukijoiden kanssa:
Motorola:
MC3200MC32N0
MC32N0-S
Zebra:
MC3200MC32N0
MC32N0-S
MC3300)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
Motorola:
82-000012-01BTRY-MC32-01-01
BTRY-MC32-52MA-10
BTRY-MC33-52MA-01
Zebra:
BTRY-MC32-01-01BTRY-MC32-52MA-01
BTRY-MC32-52MA-10
BTRY-MC33-52MA-01)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-MC321HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126041 |
| Korvaa | BTRY-MC32-01-01 / BTRY-MC32-52MA-01 / BTRY-MC33-52MA-01 / BTRY-MC32-52MA-10 / BTRY-MC33-27MA / BT-000375 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 80.10 x 45.72 x 22.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |