Motorola MBP481, MBP482, MBP483 akku 700mAh
calcActive())">
Motorola MBP481, MBP482, MBP483 akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-MTP481MB
14,95 €
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola itkuhälyttimien kanssa:
MBP481
MBP482
MBP483
MBP482
MBP483
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola itkuhälyttimien alkuperäisakut:
GP80AAAHC3BMX
HRMR03
HRMR03
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTP481MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142560 |
| Korvaa | 288645 / BT188645 / BT288645 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 45.60 x 31.30 x 10.60mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |