Motorola EVX-C59 akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
EVX-C59
Mag One EVX-C59
Mag One EVX-C59
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
FNB-V146LI
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTC590TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140955 |
| Korvaa | FNB-V146LI |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 86.90 x 55.10 x 20.72mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |