Motorola DTR410, DTR520, DTR550 akku 1700mAh / 6.29Wh
calcActive())">
Motorola DTR410, DTR520, DTR550 akku 1700mAh / 6.29Wh
In stock
- SKU
- CS-MTH800TW
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
DTR410
DTR520
DTR550
DTR620
DTR650
MTH650
MTH800
DTR520
DTR550
DTR620
DTR650
MTH650
MTH800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NNTN4655
NNTN6922A
NNTN6923A
SNN5705C
SNN5705D
NNTN6922A
NNTN6923A
SNN5705C
SNN5705D
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTH800TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052401 |
| Korvaa | NNTN6923A / NNTN6922A / SNN5705C / NNTN4655 / SNN5705D / NNTN4655B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 57.70 x 36.00 x 12.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |