Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
calcActive())">
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
In stock
- SKU
- CS-MTE868TW
41,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
DP3441
DP3441e
DP3661E
XiR E8600
XiR E8608
XiR E8608i
XiR E8628i
XiR E8668
XiR P8600
DP3441e
DP3661E
XiR E8600
XiR E8608
XiR E8608i
XiR E8628i
XiR E8668
XiR P8600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN4440
PMNN4440AR
PMNN4502A
PMNN4511A
PMNN4440AR
PMNN4502A
PMNN4511A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTE868TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141167 |
| Korvaa | PMNN4440 / PMNN4440AR / PMNN4511A / PMNN4502A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 95.80 x 60.95 x 24.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |